Czym są seks randki?

Seks randki – czym są? Teraz wszystko będzie jasne!

Oczywiście! Żaden portal erotyczny w tym nasz nie wymaga prawdziwych informacji. Jedyne, co musisz podać przy rejestracji jest Twój adres e-mail. Adres e-mail potrzebny jest do kontaktu między Tobą a supportem oraz do weryfikacji konta.

Wszyscy użytkownicy są weryfikowani poprzez link wysyłany na adres e-mail podany przy rejestracji oraz zdjęciem, które jest sprawdzane przez adminów.

Czym są seks randki?

Czym są seks randki?

Są to spotkania i randki, którym jedynym celem jest seks bez zobowiązań. 

Porównywanie randek dla dorosłych do konwencjonalnych serwisów randkowych nie jest dobrym pomysłem. Randki dla dorosłych są tym samym, co szukanie potrzebnego partnera, ale także krótkoterminowych relacji w celach seksualnych. Tradycyjne usługi matrymonialne starają się połączyć osoby, które szukają stałego partnerstwa lub też przyjaźni. Niektóre seks portale są specjalnie zaprojektowane dla osób zamężnych, które wymagają seksu poza małżeńskiego lub spotkań typu swingers (czyt. więcej).

Co nam dają spotkania i randki na jedną noc.

Co dają nam randki i spotkania na jedną noc.

Tutaj, trzeba nadmienić, że takie randki nie są dla każdego. Nie wątpliwie seks randki mają wiele plusów, które zachęcają ludzi do takiego typu relacji damsko-męskich.  Wymieńmy zalety seks randek w paru punktach:

  • brak jakichkolwiek zobowiązań
  • nowe doznania, często z nieznaną osobą
  • masz możliwość znalezienie osoby o preferencjach podobnych do naszych
  • seks w większej grupie

Seks randka to nie tylko spotkanie dwojga osób dla szybkiego seksu bez zobowiązań. Seks randki nie są zarezerwowane tylko dla singli. Na sex portalach rejestrują się, także osoby w związkach. Małżeństwa i partnerzy, którzy szukają nieco urozmaicenia w swoim życiu. Seks grupowy, trójkąty w różnych zestawieniu płci, a nawet imprezy erotyczne organizowane w specjalnych klubach nie są już czymś niezwykłym.

Wiele kont to właśnie pary, które szukają singielek, singli lub par do wspólnej zabawy. Dzięki temu masz okazję wzięcia udziału w trójkącie! Wasz integracja nie musi zakończyć się tylko na seksie. Nic stoi na przeszkodzie, aby podtrzymać znajomość. Jak widać seks randki to nie tylko sposób na przyjemności bez zobowiązań i spotkania dla seksu. 

To też styl życia . Ale czy .. 

Czy seks randki są dla mnie ?

Randki są dla każdego tak jak i seks. Czasy gdy seks był tematem tabu mineły, a staroświeckie tradycje przechodzą do lamusa. Ludzie chcą seksu i go uprawiają, a że dzisiejsza technologia dała nam możliwości w postaci sex portali i aplikacji randkowych to tylko na plus.

Na przykładzie naszego portalu doskonale wiemy jak szeroki przekrój osób z niego korzysta. Są to osoby o różnej orientacji, wieku, preferencjach seksualnych i stanie cywilnym.

Przyjrzyjmy się informacjom na temat społeczności portali erotycznych i randkowych dla dorosłych.

Nie powinno być dla nas zaskoczeniem, że większość zarejestrowanych użytkowników to single i singielki. To oni przede wszystkim są bardziej otwarci na przygody erotyczne.

Zaraz za nimi są związki partnerskie i małżeństwa jak wspominaliśmy wcześniej. Dla nich portale ero to świetne narzędzie, które pozwala im znalezienie osoby lub pary do wspólnego seksu.

Infografika na temat sex randek.

Nie trzeba być doktorem nauk społecznych, żeby wiedzieć, że faceci będą większością na takich portalach. I to oni przede wszystkim chcą znaleźć swoją wymarzoną seks randkę.

Zadziwiającym jest fakt, że ta dysproporcja między facetami a paniami nie jest tak duża. To wskazuję, że panie coraz śmielej wchodzą na erotyczne tory, które byłe zdominowane przez facetów.

Nie będziemy przynudzać większą ilością tego typu infografik. Choć jedna odnośnie wieku osób dołączających do portali erotycznych w celu randek erotycznych przydałaby się. Tutaj posłużymy się suchymi faktami (musicie uwierzyć nam na słowo😉).

Największy procent, bo aż 46 procent to osoby wieku 18-28 lat, następnie 32 procent to 28-40 lat. Oczywiście pozostały procent to osoby wieku 41 lat i wyżej a jest ich jak nie trudno wyliczyć 22 procent.

Gdzie szukać seks randek?

Gdzie szukać seks randek?

Każda osoba czytająca ten tekst zauważyła zapewne, że dotyczy on sex portali. Nie samym internetem człowiek żyje, są też inne sposoby na seks randki.

  • Kluby i bary
  • Imprezy erotyczne
  • Domówki
  • I oczywiście aplikacje i strony dla dorosłych

 

Kluby i Bary

Przepływ dużej liczby osób, alkohol, muzyka, a często nawet i twardsze używki sprawiają, że na takich imprezach łatwiej jest po prostu wyrwać. W jednym momencie niespodziewane spotkanie na parkiecie lub przy barze może się skończyć seksem. A być może w późniejszym terminie umówioną i ustaloną seks randką.

Zatłoczone miejsca sprawiają też problemy dla osób które cenią sobie rozmowę i spokojniejsze klimaty. Takie osoby mogą mieć problem z nawiązaniem kontaktu przez tłum i głośna muzykę.

Imprezy erotyczne

Kluby dla swingersów oferują dla swoich klientów nie tylko imprezy dla par ale też dedykowane spotkania dla singli. W większości wypadków panie mają darmowe wejście, natomiast panowie muszą uiścić opłatę za wejście do takiego klubu. Takie imprezy to doskonała okazja do poznania swojej wymarzonej partnerki seksualnej. Ba! Nawet pary, z którą to możemy się spotykać już przez dłuższy czas po zapoznaniu.

Niestety i tu pojawia się problem i to często w nas samych. Nie każdy ma odwagę pierwszy raz wyjść do takiego klubu. Zwłaszcza do ludzi, którzy są dla nas zdecydowanie nie znajomi. W takich przypadkach możemy się posłużyć portalami erotycznymi i umówić się na takie wyjście w większym gronie. Towarzystwo na pewno doda nam więcej odwagi.

 

Domówki

Każdy z nas był na domówce, lecz nie każdy wie, że to doskonała okazja do okazjonalnego seksu! Alkohol, muzyka, doborowe towarzystwo i miejsce, gdzie można się udać w wiadomym celu. Trzeba pamiętać, że nie każdy gospodarz będzie patrzył przyjaznym okiem na to, że ktoś uprawia seks na jego łóżko. No.. chyba, że to nasz dobry kolega lub koleżanka, a może impreza odbywa się w jakimś domku letniskowym. Wtedy już nic nie stoi nam na przeszkodzie.

Seks randka na domówce jest możliwa, mniejsza liczba osób sprawia, że łatwiej nam zawrzeć nowe erotyczne znajomości.

Aplikacje i strony dla dorosłych

Gwóźdź programu! Aplikacje i serwisy erotyczne dają na największe pole do popisu, gdyż za ich pośrednictwo dostajemy dostęp do wyselekcjonowanej społeczności. Społeczności, która zarejestrowała się w danym lub też naszym portalu dla właśnie seks randek.

Zdjęcia, filmy, kamerki lub też seks czaty  pomogą nam znaleźć swoją wymarzonego partnera. Masz kłopot? Wstydzisz się? To nie problem, rozpocznij swoją przygodę z takimi stronami od cyberseksu ( więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ ). Możliwość podpięcia kamerki internetowej pomoże nam zwiększyć doznania. I to w każdym miejscu! Nasze smartfony spokojnie zastąpią nam komputery.

Jak zwiększyć moje szanse na seks randkę?

Jak stworzyć swój profil randkowy, aby zachęć do seks randki.

Prosta odpowiedź ! Profil. To jak stworzysz swój profil zależeć będzie Twoje powodzenie u płci przeciwnej. Sex portale trochę różnią się od zwykłych portali randkowych. Parę punktów, które sprawią, że Twoja szanse wzrosną. 

Zdjęcia.

Pierwszym krokiem są zdjęcia, osoba oglądająca Twój profil pierwsze co zobaczy to będą właśnie zdjęcia. Przyłóż się do nich, nie musisz w każdym z nich pokazywać nagość. Oczywiście to jest to portal erotyczny, więc zasłoń swoją twarz. Zdjęcia gdzie Twoja twarz będzie widoczna wysyłaj w wiadomościach prywatnych ale tylko wtedy gdy widzisz, że coś z tej rozmowy może się urodzić.

Pokaż to co uważasz u siebie za najlepsze. Sylwetka, styl, zdjęcie z ciekawych wakacji. Posiadasz pokaźny sprzęt? Wrzuć jedno zdjęcie fujary do swojej galerii. Pamiętaj o jednym! Nie ustawiaj zdjęcia swojej fujary jako awatara. To idiotycznie wygląda. (xD)

Profil i opis.

Kolejna spraw to profil. Opisz w nich siebie, uwzględnij swoje hobby, preferencje seksualne. Bądź zwięzły to nie jest wypracowanie z polskiego, które pisałeś będąc w szkole.

Pokaż w swoim profilu Twoje pozytywne nastawienie. Zachęci to innych użytkowników do kontaktu. Nikt nie chce rozmawiać z nadętym bufonem. 

Nie kłam! Pisz prawdę, kłamstwo wyjdzie na spotkaniu co doprowadzi to nerwowej sytuacji. 

Filmy.

Dodanie filmików z Tobą w roli głównej nie są konieczne, ale jeśli masz się czymś pochwalić, to nic nie stoi na przeszkodzie. Filmiki z Twoich wcześniejszych z seks randek pokaże innym użytkownikom, że jesteś osobą realną. Jednym z negatywnych aspektów seks portali są osoby „nierealne”. Są to użytkownicy, którzy umawiają się ale nie pojawiają się na umówionych spotkaniach. Filmik zweryfikuję Cię jako osobę realną.

Mogą to być też filmy z większych imprez. Trójkąty, seks w klubie erotycznym z Twoim udziałem. Pamiętaj o tym, aby upewnić, czy osoby będące na tym filmie wyrażają zgodę na publikację. Jeśli nie masz takiej możliwości w takim przypadku usuń twarze i znaki rozpoznawcze uczestników. 

 

Podsumujmy seks randki.

Seks randki dla singli.

Odwaga, zaangażowanie, chęć dobrej erotycznej zabawy i pozytywne nastawienie sprawi, że będziesz brać udział w seks randkach. Jeśli nie chcesz lub nie czujesz się dobrze w zwykłych związkach to szybkie randki dla seksu są dla Ciebie!

Szukanie seksu za pomocą naszego portalu nie jest trudne, dzięki naszym wskazówką w oka mgnieniu skończysz łóżku!

Powodzenia!