Czym są seks randki?

seks

Czym są seks randki?

Czym są seks randki?

Są to spotkania i randki, którym jedynym celem jest seks bez zobowiązań. 

Porównywanie randek dla dorosłych do konwencjonalnych serwisów randkowych nie jest dobrym pomysłem. Randki dla dorosłych są tym samym, co szukanie potrzebnego partnera, ale także krótkoterminowych relacji w celach seksualnych. Tradycyjne usługi matrymonialne starają się połączyć osoby, które szukają stałego partnerstwa lub też przyjaźni. Niektóre seks portale są specjalnie zaprojektowane dla osób zamężnych, które wymagają seksu poza małżeńskiego lub spotkań typu swingers (czyt. więcej).

Co nam dają spotkania i randki na jedną noc.

Co dają nam randki i spotkania na jedną noc.

Tutaj, trzeba nadmienić, że takie randki nie są dla każdego. Nie wątpliwie seks randki mają wiele plusów, które zachęcają ludzi do takiego typu relacji damsko-męskich.  Wymieńmy zalety seks randek w paru punktach:

  • brak jakichkolwiek zobowiązań
  • nowe doznania, często z nieznaną osobą
  • masz możliwość znalezienie osoby o preferencjach podobnych do naszych
  • seks w większej grupie

Seks randka to nie tylko spotkanie dwojga osób dla szybkiego seksu bez zobowiązań. Seks randki nie są zarezerwowane tylko dla singli. Na sex portalach rejestrują się, także osoby w związkach. Małżeństwa i partnerzy, którzy szukają nieco urozmaicenia w swoim życiu. Seks grupowy, trójkąty w różnych zestawieniu płci, a nawet imprezy erotyczne organizowane w specjalnych klubach nie są już czymś niezwykłym.

Wiele kont to właśnie pary, które szukają singielek, singli lub par do wspólnej zabawy. Dzięki temu masz okazję wzięcia udziału w trójkącie! Wasz integracja nie musi zakończyć się tylko na seksie. Nic stoi na przeszkodzie, aby podtrzymać znajomość. Jak widać seks randki to nie tylko sposób na przyjemności bez zobowiązań i spotkania dla seksu. 

To też styl życia . Ale czy .. 

Czy seks randki są dla mnie ?

Randki są dla każdego tak jak i seks. Czasy gdy seks był tematem tabu mineły, a staroświeckie tradycje przechodzą do lamusa. Ludzie chcą seksu i go uprawiają, a że dzisiejsza technologia dała nam możliwości w postaci sex portali i aplikacji randkowych to tylko na plus.

Na przykładzie naszego portalu doskonale wiemy jak szeroki przekrój osób z niego korzysta. Są to osoby o różnej orientacji, wieku, preferencjach seksualnych i stanie cywilnym.

Przyjrzyjmy się informacjom na temat społeczności portali erotycznych i randkowych dla dorosłych.

Nie powinno być dla nas zaskoczeniem, że większość zarejestrowanych użytkowników to single i singielki. To oni przede wszystkim są bardziej otwarci na przygody erotyczne.

Zaraz za nimi są związki partnerskie i małżeństwa jak wspominaliśmy wcześniej. Dla nich portale ero to świetne narzędzie, które pozwala im znalezienie osoby lub pary do wspólnego seksu.

Infografika na temat sex randek.

Nie trzeba być doktorem nauk społecznych, żeby wiedzieć, że faceci będą większością na takich portalach. I to oni przede wszystkim chcą znaleźć swoją wymarzoną seks randkę.

Zadziwiającym jest fakt, że ta dysproporcja między facetami a paniami nie jest tak duża. To wskazuję, że panie coraz śmielej wchodzą na erotyczne tory, które byłe zdominowane przez facetów.

Nie będziemy przynudzać większą ilością tego typu infografik. Choć jedna odnośnie wieku osób dołączających do portali erotycznych w celu randek erotycznych przydałaby się. Tutaj posłużymy się suchymi faktami (musicie uwierzyć nam na słowo😉).

Największy procent, bo aż 46 procent to osoby wieku 18-28 lat, następnie 32 procent to 28-40 lat. Oczywiście pozostały procent to osoby wieku 41 lat i wyżej a jest ich jak nie trudno wyliczyć 22 procent.

Gdzie szukać seks randek?

Gdzie szukać seks randek?

Każda osoba czytająca ten tekst zauważyła zapewne, że dotyczy on sex portali. Nie samym internetem człowiek żyje, są też inne sposoby na seks randki.

  • Kluby i bary
  • Imprezy erotyczne
  • Domówki
  • I oczywiście aplikacje i strony dla dorosłych

 

Kluby i Bary

Przepływ dużej liczby osób, alkohol, muzyka, a często nawet i twardsze używki sprawiają, że na takich imprezach łatwiej jest po prostu wyrwać. W jednym momencie niespodziewane spotkanie na parkiecie lub przy barze może się skończyć seksem. A być może w późniejszym terminie umówioną i ustaloną seks randką.

Zatłoczone miejsca sprawiają też problemy dla osób które cenią sobie rozmowę i spokojniejsze klimaty. Takie osoby mogą mieć problem z nawiązaniem kontaktu przez tłum i głośna muzykę.

Imprezy erotyczne

Kluby dla swingersów oferują dla swoich klientów nie tylko imprezy dla par ale też dedykowane spotkania dla singli. W większości wypadków panie mają darmowe wejście, natomiast panowie muszą uiścić opłatę za wejście do takiego klubu. Takie imprezy to doskonała okazja do poznania swojej wymarzonej partnerki seksualnej. Ba! Nawet pary, z którą to możemy się spotykać już przez dłuższy czas po zapoznaniu.

Niestety i tu pojawia się problem i to często w nas samych. Nie każdy ma odwagę pierwszy raz wyjść do takiego klubu. Zwłaszcza do ludzi, którzy są dla nas zdecydowanie nie znajomi. W takich przypadkach możemy się posłużyć portalami erotycznymi i umówić się na takie wyjście w większym gronie. Towarzystwo na pewno doda nam więcej odwagi.

 

Domówki